130 € бонус за реєстрацію

Час робити першу ставку, а як саме – незрозуміло? Всі беттери-початківці проходили через знайомство з правилами укладання парі на гемблінгових ресурсах. І хоча в кожної БК є властиві лише їй нюанси, переважна більшість основних принципів тотожна. На сайті 1xbet ставки в Україні здійснюються за простими правилами. Їхня суть зводиться до наступного:

 • гравець має зареєструватися та авторизуватися на сайті;
 • наступний крок – поповнення рахунку;
 • далі – вибір спортивної події та її ймовірнішого результату, на думку беттера;
 • підтвердження ставки на спорт 1xbet в купоні.

Але є певні подробиці, які рекомендується з’ясувати до того, як з ігрового рахунку буде списано перші гроші за укладене парі. Наприклад, як робити на 1xbet Лайв ставки та укладати спортивні парі в режимі пре-матч. Або ж у чому різниця між експресами, системою та ординаром тощо. Головне, знати, як уникнути підозри у шахрайських діях, щоб букмекер не заблокував акаунт разом із рахунком. Розберемося в цьому огляді.

130 € бонус за реєстрацію

1xbet Лайв ставки в Україні

Спортивні ставки на сайті 1хбет доступні у двох режимах:

 1. Live – матчі, які уже тривають, і робити ставки можна прямо під час гри;
 2. Лінія, або Pre-match – події, які очікуються у майбутньому, і на результати яких можна ставити заздалегідь.

Як і на сайтах інших букмекерських компаній, на ресурсі 1xbet Лайв ставки зазвичай з трохи нижчими коефіцієнтами порівняно з кефами однотипних подій у лінії. Крім того, варто розуміти, що всі букмекери протягом гри змінюють коефіцієнти: чим вище вірогідність певного прогнозу, тим меншим стають коефіцієнти. І це, зокрема, можна сказати також про 1xbet ставки у режимі Live.

З іншого боку, для так званих «вилочників» саме лайв-ставки забезпечують левову частку виграшів. Адже у цьому режимі ставки на спорт 1xbet можна зробити у найзручніший момент. Дійсно, під час гри часто виникають ситуації, за яких гравець може зробити ставки на кілька результатів і за будь-якого з них залишитися у виграші. Найчастіше це прості, або подвійні «вилки».

Інша справа, що букмекери пильно стежать, щоб гравці не користувалися такими ситуаціями. Капери не рекомендують ставити в одній конторі на різні результати матча з коефіцієнтами, які перекривають одне одного. А користуватися для цього різними ресурсами. Також є спеціальні сайти, на яких можна скористатися калькулятором, щоб прорахувати вірогідні виграші парі, зокрема, ставки 1xbet. Врешті, парі, укладені саме під час матчу, додають особливо гострого «перцю» грі.

130 € бонус за реєстрацію

Найкращі ставки 1xbet

На букмекерському ресурсі 1xbet ставки Pre-match здійснюються за одними з найкращих коефіцієнтів. Лінія включає понад 3 тис. варіантів для парі у 42 видах, зокрема досить екзотичних для українців:

 • перегони й троттінг;
 • херлінг;
 • серфінг;
 • сумо тощо.

Основні й другорядні ринки особливо різноманітні у футболі й хокеї. Наприклад, у футбольних матчах пропонується робити ставки 1xbet не лише по основній грі, але й по таймах, окремо на кутові (по таймах також), на альтернативні результати й визначені події під час гри: голи, штрафні, пенальті, вкидання, картки тощо.

Є спеціальні опції для гравців, які зацікавлені у довготривалих парі. Так, гравці можуть зробити свій прогноз щодо фіналістів та переможців чемпіонатів у ігрових видах спорту. Або, наприклад, у режимі «Так / Ні» обрати ймовірних найрезультативніших призерів Олімпіад, які відбудуться у 2020 та 2022 роках. Та зробити відповідні 1xbet ставки на спорт. Щоправда, підсумків доведеться довго чекати, але коефіцієнти під 500,00 того вартують.

130 € бонус за реєстрацію

1xbet ставки на спорт

Також у лінії є перелік особливих пропозицій, за якими гравці можуть укласти з букмекером найвигідніші парі та зробити ставки на спорт 1xbet із високими кефами:

 • «Матч дня» – можна поставити на точний рахунок визначеного матчу та виграти 10 безкоштовних обертань у слотах;
 • «Став на своїх» – підбірка матчів та зустрічей за участі вітчизняних зірок спорту;
 • «Підсумки чемпіонатів» – можна визначити, хто стане переможцем у Лізі Чемпіонів УЄФА;
 • «Ставки на UFC» – укладаються парі на результати змішаних єдиноборств.

Також є конструктор і біржа ставок із приємними коефіцієнтами від БК.

На сайті провідного букмекера 1xbet ставки на спорт принесуть максимум задоволення азартним гравцям і чималі виграші.130 € бонус за реєстрацію

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *