Час робити першу ставку, а як саме – незрозуміло? Всі беттери-початківці проходили через знайомство з правилами укладання парі на гемблінгових ресурсах. І хоча в кожної БК є властиві лише їй нюанси, переважна більшість основних принципів тотожна. На сайті 1xbet ставки в Україні здійснюються за простими правилами. Їхня суть зводиться до наступного:

 • гравець має зареєструватися та авторизуватися на сайті;
 • наступний крок – поповнення рахунку;
 • далі – вибір спортивної події та її ймовірнішого результату, на думку беттера;
 • підтвердження ставки на спорт 1xbet в купоні.

Але є певні подробиці, які рекомендується з’ясувати до того, як з ігрового рахунку буде списано перші гроші за укладене парі. Наприклад, як робити на 1xbet Лайв ставки та укладати спортивні парі в режимі пре-матч. Або ж у чому різниця між експресами, системою та ординаром тощо. Головне, знати, як уникнути підозри у шахрайських діях, щоб букмекер не заблокував акаунт разом із рахунком. Розберемося в цьому огляді.

1xbet Лайв ставки в Україні

Спортивні ставки на сайті 1хбет доступні у двох режимах:

 1. Live – матчі, які уже тривають, і робити ставки можна прямо під час гри;
 2. Лінія, або Pre-match – події, які очікуються у майбутньому, і на результати яких можна ставити заздалегідь.

Як і на сайтах інших букмекерських компаній, на ресурсі 1xbet Лайв ставки зазвичай з трохи нижчими коефіцієнтами порівняно з кефами однотипних подій у лінії. Крім того, варто розуміти, що всі букмекери протягом гри змінюють коефіцієнти: чим вище вірогідність певного прогнозу, тим меншим стають коефіцієнти. І це, зокрема, можна сказати також про 1xbet ставки у режимі Live.

З іншого боку, для так званих «вилочників» саме лайв-ставки забезпечують левову частку виграшів. Адже у цьому режимі ставки на спорт 1xbet можна зробити у найзручніший момент. Дійсно, під час гри часто виникають ситуації, за яких гравець може зробити ставки на кілька результатів і за будь-якого з них залишитися у виграші. Найчастіше це прості, або подвійні «вилки».

Інша справа, що букмекери пильно стежать, щоб гравці не користувалися такими ситуаціями. Капери не рекомендують ставити в одній конторі на різні результати матча з коефіцієнтами, які перекривають одне одного. А користуватися для цього різними ресурсами. Також є спеціальні сайти, на яких можна скористатися калькулятором, щоб прорахувати вірогідні виграші парі, зокрема, ставки 1xbet. Врешті, парі, укладені саме під час матчу, додають особливо гострого «перцю» грі.

Найкращі ставки 1xbet

На букмекерському ресурсі 1xbet ставки Pre-match здійснюються за одними з найкращих коефіцієнтів. Лінія включає понад 3 тис. варіантів для парі у 42 видах, зокрема досить екзотичних для українців:

 • перегони й троттінг;
 • херлінг;
 • серфінг;
 • сумо тощо.

Основні й другорядні ринки особливо різноманітні у футболі й хокеї. Наприклад, у футбольних матчах пропонується робити ставки 1xbet не лише по основній грі, але й по таймах, окремо на кутові (по таймах також), на альтернативні результати й визначені події під час гри: голи, штрафні, пенальті, вкидання, картки тощо.

Є спеціальні опції для гравців, які зацікавлені у довготривалих парі. Так, гравці можуть зробити свій прогноз щодо фіналістів та переможців чемпіонатів у ігрових видах спорту. Або, наприклад, у режимі «Так / Ні» обрати ймовірних найрезультативніших призерів Олімпіад, які відбудуться у 2020 та 2022 роках. Та зробити відповідні 1xbet ставки на спорт. Щоправда, підсумків доведеться довго чекати, але коефіцієнти під 500,00 того вартують.

1xbet ставки на спорт

Також у лінії є перелік особливих пропозицій, за якими гравці можуть укласти з букмекером найвигідніші парі та зробити ставки на спорт 1xbet із високими кефами:

 • «Матч дня» – можна поставити на точний рахунок визначеного матчу та виграти 10 безкоштовних обертань у слотах;
 • «Став на своїх» – підбірка матчів та зустрічей за участі вітчизняних зірок спорту;
 • «Підсумки чемпіонатів» – можна визначити, хто стане переможцем у Лізі Чемпіонів УЄФА;
 • «Ставки на UFC» – укладаються парі на результати змішаних єдиноборств.

Також є конструктор і біржа ставок із приємними коефіцієнтами від БК.

На сайті провідного букмекера 1xbet ставки на спорт принесуть максимум задоволення азартним гравцям і чималі виграші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *