Початківці у беттінгу часто цікавляться, як зареєструватися на 1xbet. Адже це одна з найбільших та найвідоміших букмекерських контор не лише в Україні, яка має позитивний рейтинг. Тож не дивно, що реєстрація 1xbet викликає інтерес і у беттерів, які лише знайомляться з гемблінгом. Втім, і тих, хто має певну історію ставок на інших ресурсах, також може зацікавити 1xbet реєстрація.

Звісно, про створення обліковки на 1xbet інструкція розміщена на інтернет-майданчику БК. Але можна і не відвідувати 1xbet офіційний сайт, і не шукати, в якому розділі її там розміщено. Адже детальна інструкція плюс важливі поради викладено тут, ознайомтеся з ними за пару хвилин.

1xbet реєстрація без проблем

Щоб отримати свій унікальний ID, гравцю, перш за все, необхідно відвідати офіційний сайт букмекерської контори. Зайшовши на головну сторінку ресурсу, користувач відразу помітить зверху праворуч зелену кнопку «Реєстрація». Також у вертикальному меню праворуч міститься кнопка «Зареєструватися»: клацнувши на неї, користувач пройде швидке створення аккаунту в один клік.

Перш ніж відбудеться на 1xbet реєстрація, варто ретельно ознайомитися із правилами, встановленими БК. Наприклад, слід мати на увазі, що реєстрація 1xbet не дозволяється особам, які:

 • не досягли 18 років;
 • вже раніше мали аккаунт на цьому ресурсі (або члени їхньої родини, або користувачі спільної ip-адреси).

Також перед тим, як зареєструватися на 1xbet, слід обміркувати, в якій валюті буде зручніше проводити фінансові операції. Адже змінити валюту потім неможливо.

На ресурсі 1xbet реєстрація вимагає внесення лише актуальних та повністю правдивих даних. Під час виведення крупної суми з ігрового рахунку може знадобитися верифікація інформації з анкети. Якщо дані не підтвердяться, аккаунт заблокують.

З урахуванням цього також радять перевірити у службі підтримки, чи не відбувалася раніше кимось іншим реєстрація 1xbet з тієї ж фізичної адреси, та чи не використовувався той же ip.

Всі ці зусилля не будуть марними, адже створення акаунту відкриває грандіозні можливості для ставок.

1xbet реєстрація: інструкція з заповнення анкети

На інтернет-майданчику 1xbet інструкція про те, як зареєструватися, зводиться до трьох простих кроків.

 1. Необхідно пройти швидку реєстрацію та одержати унікальний ID із первинним паролем.
 2. Авторизуватися на сайті БК під цим номером і відвідати «Особистий кабінет».
 3. Заповнити на 100% усі рядки анкети в «Особистому кабінеті», переконавшись, що всі дані відповідають дійсності і внесені без помилок.

Зручна реєстрація в додатку 1хБет

Ви також можете з легкістю зареєструватися в мобільному додатку 1хБет, якщо у вас ще немає акаунту в цій БК. У додатку можна використовувати ті ж 4 способи реєстрації, що і на офіційному сайті. У відео ви знайдете детальний посібник з реєстрації усіма доступними методами.

Швидка реєстрація 1xbet

Знаходимо зелену кнопку зверху на сайті 1xbet реєстрація. Клікаємо і бачимо форму з чотирма варіантами отримати ID нашвидкуруч:

 1. за номером мобільного;
 2. через соціальні мережі;
 3. за електронною адресою;
 4. в 1 клік.

В обраній варіації форми слід заповнити усі поля. Підтвердити, що гравець повнолітній і ознайомився із правилами. Якщо є промокод, його варто внести у рядок внизу – це можливість збільшити суму вітального бонусу від БК для новачків.

Заповнивши всі рядки, підтверджуємо дані, ще раз натиснувши зелену кнопку на формі. Букмекер миттєво надасть новостворений номер ID (це логін) та пароль, і їх необхідно зберегти окремим файлом або зображенням. Далі варто дати згоду на участь в акціях та одержання бонусу.

Під своїм ID входимо на сайт та завершуємо реєстрацію в «Особистому кабінеті».

Інформація в «Особистому кабінеті» 1xbet

На самому ресурсі 1xbet інструкція, які дані вносити після швидкої реєстрації, не подана. Але ми зібрали цю інформацію.

Гравець має повідомити БК свої особисті дані:

 1. ПІБ;
 2. місце і дата народження;
 3. номер і дата видачі паспорта, ким виданий документ;
 4. адреса фактичного проживання.

Тут же можна відразу змінити пароль. І обрати для безпеки контрольне запитання, наприклад, дівоче прізвище матері.

Також варто вказати контактні дані:

 • номер мобільного;
 • електронну адресу;
 • нік у Скайпі.

Офіційний сайт 1xbet: поповнення рахунку й початок гри

Після реєстрації необхідно поповнити рахунок принаймні на 25 грн, одержати бонус від букмекера у розмірі першого внеску на депозит – до 3000 грн. І можна розпочинати гру!

Варто мати на увазі, що зареєстрованим гравцям рекомендовано відвідувати 1xbet офіційний сайт не рідше ніж раз на три місяці, щоб не втратити доступ до свого акаунту. Адже повторно зареєструватися буде неможливо, а поновлення обліковки може не увінчатися успіхом. Хоча в разі такої потреби обов’язкового слід звертатися до служби підтримки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *