Участь у будь-якій букмекерській конторі неможливо без поповнення ігрового рахунку. І один з лідерів серед БК України 1хбет не є виключенням. Але беттерів зазвичай не лише цікавить, як поповнити гаманець 1xbet. Для переважної більшості найбільший інтерес представляє те, як вивести гроші з 1xbet.

Тож інформація, як поповнити 1xbet в Україні та вивести кошти, стане у пригоді кожному, хто планує зареєструватися у цій букмекерській конторі.
Вичерпні інструкції, як поповнити на 1xbet рахунок гравця, подано на сайті букмекерської компанії. Але зовсім не обов’язково шукати ці дані окремо. Адже детально про те, як поповнити 1xbet в Україні депозит та зняти гроші з рахунку, викладено у цій статті.

Як поповнити 1хБет з телефону

Як поповнити 1хБет з телефону

Букмекерська контора забезпечує усі сучасні засоби фінансової комунікації з гравцями. Тож клієнти букмекера не переймаються про те, як поповнити 1xbet рахунок. Для цього можна скористатися і стаціонарним комп’ютером, і ноутбуком. А також не буде складно розібратися, як поповнити 1xbet з телефона. Адже і для власників мобільних гаджетів БК також передбачила таку опцію – легке та зручне користування рахунком із можливістю постійного моніторингу руху коштів.

Власне, як поповнити 1xbet з телефону:

 • відвідати мобільну версію сайту через смартфон або завантажити з ресурсу БК застосунок для гаджетів;
 • зареєструватися або авторизуватися;
 • увійти в особистий кабінет або натиснути зелену кнопку «Поповнити»;
 • обрати найзручніший спосіб внесення коштів на депозит.

Зарахування відбувається миттєво і без комісій.

Способи поповнити 1хБет гаманець

Перед тим, як поповнити 1xbet, варто дізнатися, що для гравців з різних країнах передбачено свої варіанти. Загалом існує 42 варіанти, як поповнити рахунок 1xbet з телефона або комп’ютера. Але для України таких майже на десяток менше. Це обумовлено регіональними особливостями функціонування платіжних систем.

Для українців доступні наступні варіанти на 1xbet як поповнити рахунок:

 • інтернет-банкінг (1);
 • банківські карти (2);
 • платіжні системи (2);
 • електронні гаманці (4);
 • криптовалюти (17).

Наприклад, можна скористатися одним із найпопулярніших способів, як поповнити 1xbet з телефона – через систему онлайн-розрахунків ПриватБанку.

1xbet вивід коштів

Кожен гравець може на власний розсуд обрати найзручніший спосіб, як вивести гроші з 1xbet. А також із тих же опцій можна обрати, як поповнити рахунок 1xbet. При цьому зовсім не обов’язково, щоб вибір співпадав. Гравці можуть користуватися різними варіантами, залежно від того, який для них корисний на даному етапі.

Незмінною залишається лише валюта, яку беттер обирає ще на етапі швидкої реєстрації. В ній відбуваються усі розрахунки, зокрема вивід грошей.

Як вивести кошти з 1xbet

Аналогічно тому, як поповнити 1xbet в Україні, можна й вивести гроші. Для прикладу, розглянемо один із найпопулярніших способів – виведення на банківську картку. Серед доступних українцям систем у цьому типі розрахунків наразі представлена Visa та Apple Pay. Обрати необхідно ту, яка є в гравця, зареєстрована на його ім’я та «прив’язана» до його номеру мобільного. Наступні кроки такі:

 1. після вибору картки необхідно ввести у віконці суму для виводу й підтвердити її;
 2. відбудеться автоматичний перехід на нову сторінку для розрахунків;
 3. необхідно ввести номер своєї банківської картки, а також вказати:
  • дату, до якої картка дійсна;
  • CVV.

Підтвердження платежу відбувається через просте натискання зеленої кнопки внизу форми. Відтак гравець одержить СМС із кодом підтвердження. Це обов’язковий етап підтвердження перед тим, як вивести кошти з 1xbet, що ці дії виконує власник рахунку, а не шахрай.

Умови для виводу коштів 1хБет

Як вивести гроші з 1xbet на Приват24

Перед тим, як поповнити на 1xbet рахунок або вивести кошти через ПриватБанк, необхідно відкрити там рахунок та підключити інтернет-банкінг. Процедура того, як сплатити 1xbet або зняти гроші з ігрового рахунку така ж сама, як описана вище. Але вводити треба дані картки ПриватБанку.

Умови для виводу коштів 1хБет

Перед тим, як вивести кошти з 1xbet, варто дізнатися правила:

 1. операція перерахунку грошей гравцю може тривати до 5 днів;
 2. платіжна система може стягувати з гравця комісію за нарахування;
 3. виведення значних сум вимагає верифікації аккаунту.

Як поповнити 1xbet рахунок і почати грати

Ретельно ознайомтеся з усіма можливими способами, як поповнити рахунок 1xbet з телефона чи комп’ютера перед тим, як сплатити 1xbet навіть перший внесок на депозит. Адже іноді фінансові установи стягують частку грошей під час подібних операцій. І не забувайте, що поповнення рахунку в 1хбет дає можливість отримати бонуси та виграти чудові призи. А головне – почати заробляти на ставках на спорт та казино онлайн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *