Історія українського гемблінгу не містить відомостей про більш насичену та різноманітну програму лояльності, ніж пропонує зараз 1хбет.
Достатньо зареєструватися на сайті букмекера та зробити на 1xbet мінімальний депозит – і гравець стає учасником бонусної програми.

Цей букмекер, відомий в усьому світі вже понад 10 років, надає:

 • бонуси за перший та повторний депозит;
 • збільшення суми депозиту за промокодами;
 • можливість взяти участь у безлічі акцій та отримувати цінні призи й додаткові кошти на ігровий рахунок;
 • повернути частину програних грошей на ставках на спорт і в казино;
 • зірвати джекпот у покері та бет-іграх тощо.

На інтернет-майданчику БК акцій і бонусів настільки багато, що їм присвячено окремий розділ «Promo». А про найперший подарунок, який чекає на кожного нового гравця, – 1xbet 100 депозит – йдеться навіть на головній сторінці сайту. Під кнопкою «Зареєструватися» у вертикальному меню праворуч міститься кнопка «100% бонус на перше поповнення». Натиснувши на неї, можна ознайомитися із умовами одержання коштів від БК. Головна з них – поповнити рахунок новоспеченого гравця.

Бонусний рахунок 1xbet: варіанти поповнення

На міжнародному ресурсі БК нараз представлено 42 способи, у які гравці можуть внести кошти на депозит 1xbet. Однак не всі вони доступні у різних куточках світу. Так, для мешканців України пропонується скористатися 32 варіантами. Вони поділяються за шістьма типами:

 • банківські карти;
 • термінали оплати;
 • електронні гаманці;
 • платіжні системи;
 • криптовалюти;
 • інтернет-банкінг.

Ознайомитися із повним переліком можна у розділі «Платежі» головного меню сайту. Наприклад, донедавна у вкладці «Картки» була доступна лише Visa, але тепер додався Apple Pay. Доступно 17 криптовалют, а гаманець можна створити за 5 хв. Тож кожен беттер має можливість обрати найзручніший спосіб вносити кошти на депозит та виводити з ігрового рахунку.

Які гроші приймає контора

Мультинаціональний ресурс розрахований на те, щоб обробляти платежі в усіх валютах країн, мешканці яких користуються 1хбет. Однак регіональної прив’язки немає. Так, українець може обрати валютою рахунку не гривні, а, скажімо, долари або євро. Однак цей вибір необхідно зробити ще під час заповнення форми швидкої реєстрації. Надалі змінити його неможна. В обраній валюті будуть виконуватися усі фінансові операції на сайті:

 • зараховуватимуться гроші на депозит 1xbet;
 • нараховуватимуться бонуси від БК;
 • виводитимуться кошти з рахунку.

Бонусний рахунок 1xbet: мінімальний депозит на сайті

Розрахунки під час внесення коштів на депозит здійснюються миттєво. Для поповнення рахунку є обмеження у сумах. Так, наприклад, на сайті 1xbet мінімальний депозит становить 1 долар – в еквіваленті гривень зараз розраховується за курсом 1:25. Максимальний вклад рекомендується у розмірі 100 євро.

Вивід суми з рахунку гравця може тривати до 5 робочих днів. Плюс може знадобитися пройти верифікацію по телефону або через відправку фото на e-mail БК.

1xbet бонус для новачків

Нові гравці мають чудову нагоду збільшити свою матеріальну базу для ставок на спорт. Поповнивши на 1xbet 1 депозит, гравець відразу одержує 100% від цієї суми на бонусний рахунок. Тобто чим більша ця сума, тим більший бонус. Однак максимум можна одержати до 3000 грн.
Хоча в умовах використання вітального бонусу йдеться про суму мінімального першого внеску на депозит у 10 грн, менш як 25 грн жодна із систем розрахунків просто не пропустить.

Одержаний бонус необхідно відіграти протягом 30 днів на спортивних експресах щонайменше з трьох подій кожен і коефіцієнтами від 1,4. Таким чином потрібно проставити вп’ятеро більшу суму за бонус на 1xbet 1 депозит.

1xbet бонус на перший депозит – можливість збільшити рахунок

Виконавши умови відіграшу, гравець щонайменше на 40% збільшує свій рахунок у разі перемоги. Також букмекер пропонує додаткові бонуси за поповнення депозиту:

Щаслива п’ятниця
Скориставшись цією пропозицією, гравець може знову одержати від 1xbet 100 депозит. За умовами, необхідно вчергове поповнити рахунок у п’ятницю. За це букмекер подвоює внесок на суму до 100 євро включно.

Середа – множимо на два
Наступний крок, щоб одержати іще один 1xbet 100 депозит, є поповнення рахунку після п’ятничного внеску наступної середи. В цьому випадку гравець також одержить від БК аналогічну бонусну суму.

Депозит на Бумер
Іще одна чудова новина для всіх гравців 1xBet в Україні. Ті щасливчики, які збираються зареєструватися прямо зараз, встигнуть взяти участь у розіграші головного призу акції – BMW Х7. Що потрібно робити:

 1. Поповнити депозит 1xbet на 207 грн і більше;
 2. За кожну таку суму внеску надається квиток для участі у розіграші;
 3. Виграти поповнення бонусного рахунку, цінні призи або авто у день розіграшу – переможців буде визначено рандомно.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *